Galerie

RECesse

(est. 2021)

Jsme soukromá prodejní galerie, kde můžete zakoupit jak originální umělecká díla, objekty, designové předměty, tak umělecké reprodukce prvotřídní kvality. Pořádáme výstavy, vernisáže a komentované prohlídky. 

 

Jak nás podpořit? Vzhledem k aktuálnímu rozložení prostoru s barem v galerii se tu neplatí vstupné, ale podpoříte nás tak, že si u nás dáte drink nebo kafe. Navíc si tak budete moct prohlédnout výstavu i bez roušky.
Jako zcela nový podnik budeme také vděční za sdílení vaší návštěvy u nás na sociálních sítích.

spolupráce

Pokud máte zájem, ozvěte se, a po prohlédnutí vašeho portfolia vás přidáme do databáze spolupracujících umělců. Pokud vaše práce zahrnuje video, audio stopy, hru se světlem, je větší šance, že spolu budeme souznít, ale nebráníme se ani tradičním formátům, ilustracím, fotografiím, kolážím či 3D objektům.

Výstavní prostor je ve sklepě secesního domu – jsme velice vzdálení white box ideálu, zato je u nás útulno, lze nastavit barevnost osvětlení, aby ladila se stávající expozicí, a tak je nálada prostoru jedinečná.

 Je možné u nás uspořádat výstavu, vernisáž, výtvarný workshop, promítání autorských filmů. Po domluvě umíme vyrobit nádherné kvalitní tisky vašich děl či fotografií (nyní do vel. A3+, ale chystáme možnost tisku až do vel. A2). Dále chystáme showboxy pro malé značky a designéry. 

[email protected]

 Těšíme se, že budeme v kontaktu.